olümpiaadi järjestus

Olümpiaadil saab sooritada endiselt müügitehinguid. Viimati muudetud: 02.12.2022 kell 22:00 

Koht Nimi Asutus Klass/Gr Punkte Raha Varad Avanss Koefitsent Stipendium
1 Marta Siniroht Nõmme Erakool 8 1323.99 1415.49 -367.50 276.00 0.18000 238.32
2 Melaine Siniroht Nõmme Erakool 6 1259.87 1351.37 -367.50 276.00 0.09000 113.39
3 Vanessa Videvik Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium 9K1 1229.72 1321.22 -367.50 276.00 0.09000 110.67
4 Aleksandra Moretskaja Ülenurme Gümnaasium 10A 1147.25 1468.75 -367.50 46.00 0.04500 51.63
5 Susanna Elbrecht Rapla Vesiroosi Kool 9A 1112.14 1387.64 -367.50 92.00 0.04500 50.05
6 Robin Otter Tartu Tamme Gümnaasium 12TE 992.49 0.00 716.49 276.00 0.04500 44.66
7 Rico Rodney Kubpart Tartu Erakool 7 959.54 0.00 729.54 230.00 0.04500 43.18
8 Evelin Lindvere Ülenurme Gümnaasium 12 930.00 700.00 0.00 230.00 0.04500 41.85
9 Kristella Sikk Valga Gümnaasium 11 910.23 400.00 326.23 184.00 0.02250 20.48
10 Aleksander Saveljev Haapsalu Põhikool 7F 907.61 0.00 631.61 276.00 0.02250 20.42
11 Jako Tõmai Ahven Tallinna Reaalkool 11C 899.33 110.00 513.33 276.00 0.02250 20.23
12 Greg Värnomasing Tartu International School 8 885.45 100.00 601.45 184.00 0.02250 19.92
13 Eliisabeth Naha Ülenurme Gümnaasium 12A 863.70 10.00 715.70 138.00 0.02250 19.43
14 Marta Klooster Haapsalu Põhikool 9 838.00 700.00 0.00 138.00 0.02250 18.86
15 Robert Kukk Loo Kool 5A 818.58 0.00 680.58 138.00 0.02250 18.42
16 Gregor Elviste Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 8 808.77 100.00 708.77 0.00 0.00000 0.00
17 Silver Aron Soome Järveküla Kool 9B 797.70 0.00 705.70 92.00 0.00000 0.00
18 Victoria Tõnisson Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 791.07 210.52 534.55 46.00 0.00000 0.00
19 Daaniel Senkel Viimsi Gümnaasium G1-1B 782.42 0.00 736.42 46.00 0.00000 0.00
20 Jakob Vilhelm Maikalu Põltsamaa Ühisgümnaasium 11 780.73 0.00 780.73 0.00 0.00000 0.00
21 Joosep Aarna Nõo Põhikool 8C 779.27 534.07 153.20 92.00 0.00000 0.00
22 Lauren Lensment Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 777.50 350.00 381.50 46.00 0.00000 0.00
23 Violeta Jürgens Hugo Treffneri Gümnaasium 10A 776.06 0.00 776.06 0.00 0.00000 0.00
24 Karl Martin Raid Nõo Reaalgümnaasium 12 775.71 0.00 637.71 138.00 0.00000 0.00
25 Endo Põldaru Põltsamaa Ühisgümnaasium 11B 774.39 100.00 628.39 46.00 0.00000 0.00
26 Anete Oolo Ülenurme Gümnaasium 12 769.52 292.39 431.13 46.00 0.00000 0.00
27 Hendrik Välja Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 8 758.16 0.00 712.16 46.00 0.00000 0.00
28 Art Markkus Tamm Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 757.94 200.00 511.94 46.00 0.00000 0.00
29 Karoliina Üllim Ülenurme Gümnaasium 11 756.95 150.00 560.95 46.00 0.00000 0.00
30 Riin Põder Viljandi Jakobsoni Kool 9C 754.41 160.00 548.41 46.00 0.00000 0.00
31 Martin-Eric Breedis Ülenurme Gümnaasium AJAL 753.68 0.00 707.68 46.00 0.00000 0.00
32 Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 751.51 140.95 564.56 46.00 0.00000 0.00
33 Annabell-Angelina Labe Tartu Erakool 7E 751.17 410.00 295.17 46.00 0.00000 0.00
34 Lisete Enders Kalmetu Põhikool 9 747.30 110.00 591.30 46.00 0.00000 0.00
35 Elina Padar Ülenurme Gümnaasium 10A 746.00 700.00 0.00 46.00 0.00000 0.00
36 Kristel Kalma Ülenurme Gümnaasium 10 746.00 700.00 0.00 46.00 0.00000 0.00
37 Markus Mandre Viimsi Gümnaasium G1-4A 746.00 700.00 0.00 46.00 0.00000 0.00
38 Remy Pajo Saku Gümnaasium G11-3 746.00 700.00 0.00 46.00 0.00000 0.00
39 Sander Slet Tallinna Kesklinna Põhikool 9 746.00 700.00 0.00 46.00 0.00000 0.00
40 Rauno Grünberg Kalmetu Põhikool 9 745.68 137.06 562.62 46.00 0.00000 0.00
41 Trofim Kropatšev Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 7 743.53 500.00 197.53 46.00 0.00000 0.00
42 Juss Vilk Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 743.51 0.00 720.51 23.00 0.00000 0.00
43 Rebeca Hiiesalu Põlva Kool 9A 741.51 0.00 695.51 46.00 0.00000 0.00
44 Merili Kulper Kalmetu Põhikool 9 739.43 410.00 283.43 46.00 0.00000 0.00
45 Karl Eirik Kohava Ülenurme Gümnaasium 9 738.11 0.00 692.11 46.00 0.00000 0.00
46 Miia Prüüs Tartu Erakool ProTERA 7 737.54 0.00 691.54 46.00 0.00000 0.00
47 Mikk Tomson Tartu Ülikool 3 733.86 0.00 733.86 0.00 0.00000 0.00
48 Kristin Mölder Ülenurme Gümnaasium 10A 733.43 300.00 387.43 46.00 0.00000 0.00
49 Märten Pall Ülenurme Gümnaasium 12 732.60 100.00 586.60 46.00 0.00000 0.00
50 Kirke Teder Rapla Vesiroosi Kool 9 728.10 179.98 502.12 46.00 0.00000 0.00
51 Rico Varik Viimsi Gümnaasium G1-4A 727.49 100.00 581.49 46.00 0.00000 0.00
52 Marinel Perandi Rapla Vesiroosi Kool 9 725.58 228.42 497.16 0.00 0.00000 0.00
53 Georg Henry Piller Tallinna Reaalkool 9 725.22 80.00 599.22 46.00 0.00000 0.00
54 Jasper Kimsto Järveküla kool 9B 723.70 0.00 723.70 0.00 0.00000 0.00
55 Iris Vahtra Rapla Vesiroosi Kool 9A 721.80 300.00 375.80 46.00 0.00000 0.00
56 Jan-Erik Joost Tabasalu Riigigümnaasium 10 721.56 350.00 325.56 46.00 0.00000 0.00
57 Devis Nool Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 721.28 205.03 470.25 46.00 0.00000 0.00
58 Kadri Pahtma Tartu Jaan Poska Gümnaasium 12B 720.89 0.00 674.89 46.00 0.00000 0.00
59 Andreas Saksakulm Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9B 720.66 683.68 36.98 0.00 0.00000 0.00
60 Andris Taal Viimsi Gümnaasium 12 720.66 683.68 36.98 0.00 0.00000 0.00
61 Lisette Loos Paldiski Ühisgümnaasium 12 720.49 110.00 564.49 46.00 0.00000 0.00
62 Ruben Harald Vallau Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 11 717.80 0.00 671.80 46.00 0.00000 0.00
63 Brigitta Tuulik Ülenurme Gümnaasium 12A 713.84 550.00 163.84 0.00 0.00000 0.00
64 Carl-Joonas Saar Kohila Gümnaasium 10A 713.84 550.00 163.84 0.00 0.00000 0.00
65 Markus Villem Ülenurme Gümnaasium 10 713.06 0.00 667.06 46.00 0.00000 0.00
66 Ats-Artur Ploomipuu Hugo Treffneri Gümnaasium 10 708.72 0.00 708.72 0.00 0.00000 0.00
67 Dagne Oriehov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 708.60 10.00 698.60 0.00 0.00000 0.00
68 Rasmus Popell Viimsi Gümnaasium 12 706.86 0.00 706.86 0.00 0.00000 0.00
69 Timmo Mikk Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 705.36 450.00 255.36 0.00 0.00000 0.00
70 Elisa Johanna Lindov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 704.75 100.00 604.75 0.00 0.00000 0.00
71 Nelle-Ann Vare Ülenurme Gümnaasium 11B 704.53 0.00 658.53 46.00 0.00000 0.00
72 Katrin Kangro Ülenurme Gümnaasium 10 703.34 110.00 547.34 46.00 0.00000 0.00
73 Jürgen Luik Ülenurme Gümnaasium 9 702.32 1.34 700.98 0.00 0.00000 0.00
74 Andre Paju Põltsamaa Ühisgümnaasium 11B 700.94 50.00 650.94 0.00 0.00000 0.00
75 Ainar Tropp Rakvere Riigigümnaasium 11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
76 Andre Talu Tallinna Tehnikaülikool TARM 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
77 Art Richard Müürsepp Ülenurme Gümnaasium 12B 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
78 Egle Tammets Paldiski Ühisgümnaasium 11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
79 Eliis Tupits Ülenurme Gümnaasium 10B 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
80 Elisabeth Leppik Viimsi Gümnaasium 12 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
81 Georg Hendrik Veso Viimsi Gümnaasium G2-5 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
82 Gregor Gailan Paldiski Ühisgümnaasium 11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
83 Gregor Oskar Jermonok Tallinna Reaalkool 7 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
84 Henri Hansen Ülenurme Gümnaasium 12A 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
85 Henri Huik Viimsi Gümnaasium 12 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
86 Ilona Lesyk Ülenurme Gümnaasium 10B 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
87 Jaks Heinrich Jaasna Paldiski Ühisgümnaasium 11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
88 Joonas Podekrat Ülenurme Gümnaasium 9C 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
89 Karl Jakob Peetersoo Paldiski Ühisgümnaasium 11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
90 Karmel Elisa Puusepp Ülenurme Gümnaasium 12A 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
91 Käroli Eller Ülenurme Gümnaasium 12A 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
92 Kerli Mõisnik Rapla Vesiroosi Kool 9 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
93 Kirsi Gertrud Meigas Viimsi Gümnaasium G2-2A 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
94 Mari-Johanna Ruut Ülenurme gümnaasium 9A 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
95 Martin Tsanev Viimsi Gümnaasium 12 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
96 Mikk Bobõlski Rakvere Riigigümnaasium G2-11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
97 Mirtel Toom Tartu Kesklinna Kool 9 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
98 Mona Raasik Ülenurme Gümnaasium 10A 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
99 Oliver Andreas Põldre Paldiski Ühisgümnaasium 11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
100 Romet Naha Ülenurme Gümnaasium 9 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
101 Roosi Mari Reede Rapla Vesiroosi Kool 9 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
102 Sander Ollino Nõo Reaalgümnaasium 12B 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
103 Toomas Sööt Lähte ühisgümnaasium 11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
104 Averi Vaher Ülenurme Gümnaasium 12 698.35 500.00 198.35 0.00 0.00000 0.00
105 Alo Pähkel Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 698.13 1065.63 -367.50 0.00 0.00000 0.00
106 Trinity Rautits Paldiski Ühisgümnaasium 11 697.50 697.50 0.00 0.00 0.00000 0.00
107 Anete Pavlov Põlva Gümnaasium 11 697.09 150.00 547.09 0.00 0.00000 0.00
108 Jörgen Järve Ülenurme Gümnaasium 10 696.31 0.00 696.31 0.00 0.00000 0.00
109 Karl Raud Ülenurme Gümnaasium 12A 694.14 150.00 544.14 0.00 0.00000 0.00
110 Rainis Rudisaar Põltsamaa Ühisgümnaasium 11A 693.89 0.00 693.89 0.00 0.00000 0.00
111 Rasmus Enders Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 693.37 567.20 126.17 0.00 0.00000 0.00
112 Nicolas Perejev Valga Gümnaasium 10R 693.17 190.00 503.17 0.00 0.00000 0.00
113 Kirke Pärnat Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 692.43 60.00 632.43 0.00 0.00000 0.00
114 Villem Lubi Ülenurme Gümnaasium 9 690.78 393.77 297.01 0.00 0.00000 0.00
115 Arko Pajo Rapla Vesiroosi Kool 9A 688.36 350.00 338.36 0.00 0.00000 0.00
116 Eldar Ispert Heimtali Põhikool 9 686.41 9.38 677.03 0.00 0.00000 0.00
117 Richard Heinrich Laht Tartu Rahvusvaheline Kool 9 686.12 110.18 529.94 46.00 0.00000 0.00
118 Iti Tõnts Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 685.97 0.00 685.97 0.00 0.00000 0.00
119 Nele Liis Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium 11 685.57 300.00 385.57 0.00 0.00000 0.00
120 Lisete Lensment Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 684.82 220.00 464.82 0.00 0.00000 0.00
121 Elisaveta-Mia Kaidis Tallinna Saksa Gümnaasium 11B 680.83 0.00 680.83 0.00 0.00000 0.00
122 Iko Ingmar Jõks Tallinna Saksa Gümnaasium 9A 680.66 0.00 680.66 0.00 0.00000 0.00
123 Ketlin Lillepuu Tartu Ülikool 3 676.55 0.00 676.55 0.00 0.00000 0.00
124 Geelia Köidam Ülenurme Gümnaasium 12 675.41 200.00 475.41 0.00 0.00000 0.00
125 Kirke Kändler Kohila Gümnaasium 12B 674.43 0.00 674.43 0.00 0.00000 0.00
126 Marielle Särel Ülenurme Gümnaasium 12 673.27 100.00 573.27 0.00 0.00000 0.00
127 Jarek Kütt Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 670.03 10.00 614.03 46.00 0.00000 0.00
128 Mikk Karmiste Võnnu Keskkool 12 666.97 0.00 666.97 0.00 0.00000 0.00
129 Roland Sildvee Saku Gümnaasium 11 666.26 770.00 -103.74 0.00 0.00000 0.00
130 Uku Tominga Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 657.06 0.00 657.06 0.00 0.00000 0.00
131 Kristo Kullaste Lähte ühisgümnaasium 11T 46.00 0.00 0.00 46.00 0.00000 0.00
132 Ron-Revon Vaarend Kalmetu Põhikool 9 46.00 0.00 0.00 46.00 0.00000 0.00
133 Iris Kivi Miina Härma Gümnaasium 9 3.20 -280.00 283.20 0.00 0.00000 0.00
134 Adeliis Karro Tartu Tamme Gümnaasium 10LO 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
135 Ander Kildvee Nõo Reaalgümnaasium 10 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
136 Annabell Allikas Tsirguliina kool 6 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
137 Carl-Daniel Anton Heimtali Põhikool 7 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
138 Hannes Tamm Nissi Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
139 Hardi Raudsepp Tartu Tamme Gümnaasium 12MED 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
140 Hendry Visotskis Kohila Gümnaasium 12 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
141 Joosep Podekrat Põlva Gümnaasium 12 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
142 Kaarel Välb Rapla Gümnaasium 12 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
143 Kadi Rimmel Kalmetu Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
144 Kadri Lorup Kalmetu Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
145 Kaius Lõps Haapsalu Põhikool 7E 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
146 Kevin-Richard Jõgi Hugo Treffneri Gümnaasium 12D 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
147 Laura-Liisa Laur Kalmetu Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
148 Lauri Mälton Haapsalu Põhikool 8E 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
149 Liis Marleen Rikkinen Kohila Gümnaasium 12 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
150 Liis Saarepera Kalmetu Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
151 Loviise Laht Tartu International School 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
152 Maiken Meriloo Tsirguliina kool 6 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
153 Mark Marcel Schwindt Läänemaa Ühisgümnaasium 11M 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
154 Mathias Gregory Kõllamägi Põlva Kool 5D 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
155 Melani Vahesaar Kohila Gümnaasium 12B 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
156 Paul Peeter Verner Nissi Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
157 Polina Derkach Jõhvi Gümnaasium 11 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
158 Raine Siimuste Jõhvi Gümnaasium 11 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
159 Rasmus Jurjev Tsirguliina kool 6 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
160 Rianna Raja Kalmetu Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
161 Romet Mirka Kalmetu Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
162 Sander Must Tallinna Reaalkool 10 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
163 Sven Mitt Põlva Kool 9D 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
164 Timo Künnapuu Tsirguliina kool 5 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00