olümpiaadi järjestus

Viimati muudetud: 15.01.2021 kell 23:00

Koht Nimi Asutus Klass/Gr Stipend Punkte Viktoriin Raha Varad Koefitsent
1. Kevin Kuhi Eesti Maaülikool 3 345,97 2883,07 360,80 3257,27 -735,00 12,00
2. Marta Joonas Võru Kreutzwaldi Kool 8 171,05 2850,84 448,80 1780,94 621,10 6,00
3. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 166,70 2778,36 117,70 0,00 2660,66 6,00
4. Robin Särg Läänemaa Ühisgümnaasium 11M 75,91 2530,36 315,59 39,13 2175,64 3,00
5. Ingrid Aule Viljandi Gümnaasium 11 69,11 2303,50 448,80 29,25 1825,45 3,00
6. Rasmus Merirand Jakob Westholmi Gümnaasium 8C 64,79 2159,56 336,60 2557,96 -735,00 3,00
7. Marleen Uha Saarepeedi Kool 8 64,12 2137,43 228,80 128,27 1780,36 3,00
8. Elisa Johanna Lindov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 63,58 2119,30 335,60 98,79 1684,91 3,00
9. Raul Palk TalTech TABB14 31,09 2072,51 228,80 359,97 1483,74 1,50
10. Gregor Narusk Võru Kreutzwaldi Kool 8B 31,03 2068,63 448,80 0,00 1619,83 1,50
11. Andreas Laksberg Tallinna Reaalkool 12 29,58 1971,69 448,80 0,00 1522,89 1,50
12. Johannes-Aleksander Raid Gymnázium Blovice GÜMN3 29,18 1945,43 228,80 2451,63 -735,00 1,50
13. Kadri Pahtma Jaan Poska Gümnaasium 10B 29,00 1933,13 338,80 72,25 1522,08 1,50
14. Kert Kallas Läänemaa Ühisgümnaasium 10MA 28,66 1910,59 338,80 0,00 1571,79 1,50
15. Eva Maria Raudnask Tartu Forseliuse Kool 9A 28,14 1876,00 446,60 7,00 1422,40 1,50
16. Märten Pall Ülenurme Gümnaasium 10 0,00 1869,38 4,40 0,00 1864,98 0,00
17. Hanna Jaani Audentese E-Gümnaasium 10 0,00 1848,09 448,80 0,00 1399,29 0,00
18. Simona Väär Gustav Adolfi Gümnaasium 8 0,00 1846,70 446,70 1400,00 0,00 0,00
19. Jaan-Markus Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1841,91 228,80 2348,11 -735,00 0,00
20. Lisette Välja Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12 0,00 1783,61 338,80 650,00 794,81 0,00
21. Allan Ojala Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 0,00 1782,23 338,80 61,40 1382,03 0,00
22. Greete-Liis Krapp Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1751,07 118,78 0,00 1632,29 0,00
23. Annika Linnaste Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 1737,64 337,70 1100,00 299,94 0,00
24. Hanna-Liisa Reiljan Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 1736,99 116,60 65,80 1554,59 0,00
25. Rivo Tüksammel Haapsalu Põhikool 9B 0,00 1730,99 6,60 340,79 1383,60 0,00
26. Kaisa Kangro Võru Kreutzwaldi Kool 8B 0,00 1707,49 228,80 611,66 867,03 0,00
27. Ülleri Kärner Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 1686,05 228,80 44,81 1412,44 0,00
28. Sergei Razguljajev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 12 0,00 1651,71 228,80 1000,00 422,91 0,00
29. Joonas Väli Gustav Adolfi Gümnaasium 10B 0,00 1647,80 228,80 76,32 1342,68 0,00
30. Ines Ira Haapsalu Põhikool 8E 0,00 1639,04 228,80 380,00 1030,24 0,00
31. Anna Maria Halliko Haabneeme Kool 7 0,00 1632,25 228,79 1260,00 143,46 0,00
32. Andre Otti Tallinna Reaalkool 12 0,00 1631,83 116,60 28,00 1487,23 0,00
33. Hedvig Annast Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1628,80 228,80 1400,00 0,00 0,00
34. Tõnis Hendrik Tallo Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1627,70 227,70 1400,00 0,00 0,00
35. Grete Muni Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 1625,50 225,50 1400,00 0,00 0,00
36. Mark Marcel Schwindt Haapsalu Põhikool 9C 0,00 1621,59 228,80 0,00 1392,79 0,00
37. Vladislav Suprun Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 12 0,00 1619,20 228,80 339,24 1051,16 0,00
38. Enrik Lillemaa Nõo Reaalgümnaasium 12B 0,00 1610,78 316,58 0,00 1294,20 0,00
39. Lisete Neevits Ülenurme Gümnaasium 10 0,00 1609,13 117,15 100,00 1391,98 0,00
40. Kaspar Vaikmaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9B 0,00 1602,15 215,82 1050,00 336,33 0,00
41. Nikita Razguljajev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 12 0,00 1601,86 118,80 0,00 1483,06 0,00
42. Sigrid Lindoja Kohila Gümnaasium 9 0,00 1594,23 228,58 312,81 1052,84 0,00
43. Arti Raudvassar Nõo Reaalgümnaasium 12B 0,00 1589,85 116,60 0,00 1473,25 0,00
44. Maksim-Aleksandr Antonov Kohtla-Järve Gümnaasium G3RL 0,00 1587,65 116,60 200,00 1271,05 0,00
45. Karmen Varipuu Valjala Põhikool 7 0,00 1586,35 222,20 300,00 1064,15 0,00
46. Kristiina Jakk Saarepeedi Kool 8 0,00 1583,99 116,60 84,34 1383,05 0,00
47. Kerly Piirsalu Tartu Ülikool I1K 0,00 1580,62 116,60 0,00 1464,02 0,00
48. Hendrik Kaurla Tallinna Tehnikaülikool IK 0,00 1537,63 118,36 0,00 1419,27 0,00
49. Gerda Torim Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 1533,14 118,80 1260,00 154,34 0,00
50. Eliise Karja Haabneeme Kool 7 0,00 1529,31 116,60 1,10 1411,61 0,00
51. Laura Hipponen Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 1525,29 117,70 400,00 1007,59 0,00
52. Sten Hendrik Vokk Gustav Adolfi Gümnaasium 11D 0,00 1523,87 116,60 350,00 1057,27 0,00
53. Kärt Pärnat Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9B 0,00 1518,80 118,80 1400,00 0,00 0,00
54. Lisette Ruut Viimsi Gümnaasium 10 0,00 1518,80 118,80 1400,00 0,00 0,00
55. Helena Sannamees Ülenurme Gümnaasium 12A 0,00 1517,70 117,70 1400,00 0,00 0,00
56. Lotta Mändla Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 1517,70 117,70 1400,00 0,00 0,00
57. Kevin Kardo Kõiv Audentese Spordigümnaasiumi Otepää Filiaal 11 0,00 1517,62 118,80 1287,85 110,97 0,00
58. Mattias Stražev Rapla Vesiroosi Kool 9C 0,00 1516,60 116,60 1400,00 0,00 0,00
59. Johannes Martin Saar Türi Ühisgümnaasium 12 0,00 1516,48 115,50 0,00 1400,98 0,00
60. Rasmus Laidla Valga Gümnaasium 12 M 0,00 1511,53 118,80 0,00 1392,73 0,00
61. Airo-Sten Maalmeister Saarepeedi Kool 8 0,00 1508,13 118,80 0,10 1389,23 0,00
62. Marten Sten Rahuoja Tartu Tamme Gümnaasium 10LO 0,00 1506,63 228,80 0,00 1277,83 0,00
63. Markus Aruvald Peetri Lasteaed-Põhikool 7 0,00 1500,56 116,60 1055,92 328,04 0,00
64. Karl Moorits Kurvits Viljandi Gümnaasium 1MA 0,00 1497,68 118,80 335,33 1043,55 0,00
65. Egret-Reimy Õunaid TalTech EARB13 0,00 1493,04 117,70 0,00 1375,34 0,00
66. Tõnis Jäädmaa Võru Gümnaasium 11R 0,00 1481,60 116,60 2100,00 -735,00 0,00
67. Sandra Kivimurru Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1424,96 6,60 900,00 518,36 0,00
68. Kristella Nupp Põlva Gümnaasium 11 0,00 1407,00 3,30 900,00 503,70 0,00
69. Eve Sarv Ülenurme Gümnaasium 12A 0,00 1406,60 6,60 1400,00 0,00 0,00
70. Loola Jõks Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 1406,60 6,60 1400,00 0,00 0,00
71. Mikk Vaarmari Rapla Vesiroosi Kool 9C 0,00 1406,60 6,60 1400,00 0,00 0,00
72. Priit Peterson Tallinna Reaalkool 12A 0,00 1406,60 6,60 1400,00 0,00 0,00
73. Reio Laherand Läänemaa Ühisgümnaasium 10 0,00 1406,60 6,60 1400,00 0,00 0,00
74. Hanna Paal Viljandi Gümnaasium IMA 0,00 1401,26 118,80 0,00 1282,46 0,00
75. Anna Udras Tallinna Humanitaargümnaasium 10A 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
76. Diana Kaljulaid Rapla Vesiroosi Kool 8B 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
77. Ingelia Arak Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
78. Markus Lee Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
79. Markus-Peeter Varik Rapla Gümnaasium T1 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
80. Nora Liis Palm Ülenurme Gümnaasium 10A 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
81. Oskar Pukk Ülenurme Gümnaasium 11A 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
82. Patrick Raba Ülenurme Gümnaasium 10 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
83. Romet Tajokin Ülenurme Gümnaasium 12B 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
84. Romily Klauzer Ülenurme Gümnaasium 11A 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
85. Sander Juurik Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
86. Thomas Samuel Berg Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1392,82 6,60 1100,00 286,22 0,00
87. Gerrit Rattam Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 0,00 1389,81 5,28 700,00 684,53 0,00
88. Richard Marcus Arge Haabneeme Kool 7B 0,00 1084,65 115,94 -558,52 1527,23 0,00
89. Kärol Kuldpärg Türi Ühisgümnaasium 12A 0,00 379,05 336,70 -1400,00 1442,35 0,00
90. Rasmus Juhanson Türi Ühisgümnaasium 10 0,00 337,70 337,70 0,00 0,00 0,00
91. Kai-Melli Kapten Türi Ühisgümnaasium 11B 0,00 120,54 117,70 -610,00 612,84 0,00
92. Mariliis Uibopuu Tõstamaa Keskkool 12 0,00 117,70 117,70 0,00 0,00 0,00
93. Markus Stamm Türi Ühisgümnaasium 12A 0,00 116,60 116,60 0,00 0,00 0,00
94. Henri Ääremaa Viimsi Gümnaasium 10 0,00 115,94 115,94 0,00 0,00 0,00
95. Siim Viilukas Gustav Adolfi Gümnaasium 10D 0,00 110,00 110,00 0,00 0,00 0,00
96. Sten Teesalu Tõstamaa Keskkool 12 0,00 78,47 6,60 -1400,00 1471,87 0,00
97. Meeri-Marita Paas Türi Ühisgümnaasium 12A 0,00 54,32 116,60 -1027,00 964,72 0,00
98. Erik Allekõrs Peetri Lasteaed-Põhikool 7 0,00 49,72 116,60 157,63 -224,51 0,00
99. Mari-Liis Tigavas Türi Ühisgümnaasium 12A 0,00 6,60 6,60 0,00 0,00 0,00
100. Maris Kereme Tõstamaa Keskkool 12 0,00 6,60 6,60 0,00 0,00 0,00
101. Mark Kiradi Tõstamaa Keskkool 12 0,00 6,60 6,60 0,00 0,00 0,00
102. Patrik Saagim Tõstamaa Keskkool 12 0,00 5,39 5,39 0,00 0,00 0,00
103. Artjom Kalašnikov Narva Soldino Gümnasium 6A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
104. Artturi Reinio Peetri Lastead-Põhikool 7 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
105. Carl Gregory Rohtla Rapla Gümnaasium PRIMA1 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
106. Carlis Rõkk Türi Ühisgümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
107. Daniel Tjulinov Lasnamäe Gümnaasium 10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
108. Ekke Kõu Leitham Gustav Adolfi Gümnaasium 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
109. German Liivapuu Peetri Lastead-Põhikool 7 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
110. Karl Daniel Park Võru Gümnaasium 12HUM 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
111. Keijo Vasar Haapsalu Põhikool 9 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
112. Mart Sarnet Gustav Adolfi Gümnaasium G1 RO 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
113. Mathilda-Maria Tork Tõstamaa Keskkool 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
114. Nora Hange Kadrioru Saksa Gümnaasium 112 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
115. Risto Roosioks Viimsi Gümnaasium G1-3A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
116. Trinity Zavedejev Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium 11C 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00