Väinamere Korvpalliliiga on Lääne-Eesti suurim korvpalliliiga Haldurid:
Mihkel Mereküla
mob: +37253472811
Kristjan Reispärk
email
VKL teemad
Pealeht D-liiga (17 a) Ajakava Uudised Tulemused Meeskonnad Statistika Võistlusjuhend Meistrid Aasta parimad AllStar Rekordid
VKL meistrid 2013
• Ardo Jürjer
• Egon Mik
• Herki Rank
• Jürgen Jupits
• Jürgen Proosväli
• Martti Kelindeman
• Meinar Mäesalu
• Peedu Tammistu
• Peep Tammistu
• Silver Tuisk
• Sten Priinits
VKL parim mängija 2013
• Jürgen Proosväli
VKL tähtede viisik 2013
• Janno Soon
• Jürgen Proosväli
• Kauri Veskioja
• Markus Uuskari
• Raiko Orumaa
VKL parim kaitsemängija 2013
• Janno Soon
VKL parim mängujuht 2013
• Raiko Orumaa

Otsing
Väinamere Korvpalliliiga meeskonnad 2013/2014 - A-grupp
Nice One I Orissaare I Vanakas I Nõva I SK Haapsalu I 1 Pint I BC Diesel I Pühalepa SK

Haapsalu NICE ONE

VKL meister 2013
MängijaSünniaegPikkusLisainfo
Ardo Jürjer19821812013 2004 2003 2002 1997 VKL meister
2006 VKL parim mängija
2006 VKL parim kolmesteviskaja
2006 2005 2004 2003 VKL parim mängujuht
2003 LKL parim kolmesteviskaja
2006 2004 2003 VKL All Star
Egon Mik19821812013 2002 VKL meister
2006 Haapsalu Street meister
Enrik Nõmmik19871862013 VKL meister
Herki Rank2013 VKL meister
Jürgen Jupits19921942013 VKL meister
2011 Haapsalu Street meister
Jürgen Proosväli19901892013 VKL meister
2013 VKL parim mängija
2013 2011 VKL All Star
Martti Kelindeman19891872013 VKL meister
Meinar Mäesalu19871822013 VKL meister
Peedu Tammistu19911882013 VKL meister
Peep Tammistu19881932013 VKL meister
2012 VKL parim pealtpaneja
2010 LKL parim kaitsemängija
2009 LKL All Star viisikus
Priit Tammistu19801882013 VKL meister
2000 VKL meister
Siim Aavik1977185
Silver Tuisk19911852013 VKL meister
Sten Priinits19871902013 VKL meister
2005 LKL parim mängija
2008 VKL parim mängujuht
2008 2005 LKL All Star

ORISSAARE

VKL 2. koht 2013
Meeskonna aadress: Orissaare Spordihoone, Kuivastu mnt 29A; Tel: 53 40 20 86 (Mati Rüütel, 45 45 029 (Orissaare Spordihoone)
Mänguvormid: must / valge
Peatreener: Mati Rüütel
MängijaSünniaegPikkusLisainfo
Aivo Laul01.01.1984195
Alari Hiis28.05.1992188
Andre Kuntsel
Gert Kaldmäe12.09.1995191
Härmo Lambut23.04.1992182
Ivo Künnapuu07.05.1982185
Jaanus Metsla27.05.1978192
Johannes Johanson18.12.1994182
Kaur Ükskask27.02.1995180
Margo Rüütel26.08.1978185
Markus Metsala
Martin Kivi29.07.1993197
Tarmo Moisto
Mehist Tambu22.01.1990183
Priit Alas25.05.1995185
Raul Koppel07.03.1984183
Robert Võeras
Romet Room30.03.1997190
Tarmo Moisto
Tormi Niits
Tõnis Paat02.10.1975197
Urmo Talistu18.03.1983186
Ülar Tiitma15.12.1994182

Haapsalu VANAKAS

VKL 3. koht 2013, VKL meister 2012, 2010, Haapsalu Street meister 2012, 2011, 2010, 2009, 2008
MängijaSünniaegPikkusLisainfo
Aado Mägisoo19891802012 2010 VKL meister
2013 2010 2009 Haapsalu Street meister
Andreas Märtson19901902013 VKL parim pealtpaneja
Dmitri Tserepanov19921872012 2010 VKL meister
2013 2012 2011 2009 2008 Haapsalu Street meister
2011 VKL parim kaitsemängija
2011 VKL parim mängujuht
2012 2011 VKL All Star
Gejor Ender19891812009 2008 VKL meister
2010 2008 VKL All Star
Kaspar Grossfeldt19871872012 VKL meister
2013 Haapsalu Street meister
Mart Kihulane29.08.19912012 VKL meister
Ragnar Koppel19901902012 2010 VKL meister
2013 2012 2011 2010 2009 2008 Haapsalu Street meister
2009 VKL parim mängija
2011 2009 2008 VKL parim pealtpaneja
2009 VKL parim mängujuht
2011 2009 VKL All Star
Raiko Orumaa19921882012 2010 VKL meister
2013 2012 2011 2010 2009 2008 Haapsalu Street meister
2012 VKL parim mängija
2012 VKL parim kaitsemängija
2013 VKL parim mängujuht
2013 2012 2010 VKL All Star
Rainis Värv19911902012 VKL meister
2013 Haapsalu Street meister
Reno Orumaa19901842012 2010 VKL meister
2013 2012 2011 2010 2009 2008 Haapsalu Street meister
2012 2011 2010 VKL All Star
Timo Aavik19891892012 2010 VKL meister
2012 2010 2009 Haapsalu Street meister
Toomas Üprus19911892010 VKL meister
2009 2008 Haapsalu Street meister
Tormi Voog19901822012 2010 VKL meister
2013 2011 2009 2008 Haapsalu Street meister
Virko Nilender19922002012 2011 Haapsalu Street meister; 2012 2010 LKL meister

Nõva STROH

VKL 4. koht 2013
Peatreener: Peeter Kallas
MängijaSünniaegPikkusLisainfo
Aksel Erit
Andi Hiie10.07.1993186
Argo Orumaa18.08.19941792012 VKL All Star
Ergo Orumaa18.08.1994179
Janar Kuld1995
Johannes Nõupuu13.09.1994
Kalle Orumaa
Karl Koha
Ove-Kristjan Kallas03.09.1995179
Paul Ööbik19901872010 VKL meister
2008 Haapsalu Street meister
Peeter-Kait Kallas
Rasmus Ollema
Rauno Ollema11.01.1994176
Rene Rohtla
Rutmar Tammelohu
Siim Ollema01.06.1993183

SK HAAPSALU

VKL 5. koht 2013
MängijaSünniaegPikkusLisainfo
Bertel Schwindt27.08.1995187
Endrik Aru184
Hendrik Tsänkmann
Karl Laas31.05.1997179
Karl-Markus Mäesalu30.10.1995184
Kauri Veskioja12.04.19961962013 VKL All Star
Kert Aavere29.02.1996178
Kristjan Tiitsma21.05.1996182
Kristopher Aljaste
Martin Tamm12.10.1995193
Mihkel Väli
Märt Puskar16.12.1994195
Ott Kõiv1982183
Robi-Rasmus Raudsepp08.09.1996186
Ruts Lumiste27.05.1997175
Sandor Matteus19901892012 2010 VKL meister

Haapsalu 1 PINT

VKL 6. koht 2013
MängijaSünniaegPikkusLisainfo
Allan Silla
Allar Harjus
Eke Kikut
Ilo Toom19912005 Haapsalu Street meister
2005 VKL meister
Janno Soon2013 VKL parim kaitsemängija
2013 VKL All Star
Kaido Pällo
Kalmer Liivmaa1987174
Lennart Liiv1980184
Leo Veerik
Märt Lindsalu
Märt Lumeste1986180
Sander Siht1989
Siim Pääsuke1984189
Tiit Treiman1975181
Timo Kaus
Toomas Treiman
Urmet Püve

BC DIESEL

VKL 8. koht 2013
MängijaSünniaegPikkusLisainfo
Hendrik Siht1995
Jürgen-Heinrich Hints1995
Kardo Pardel1990
Karl Breemet1995
Kaspar Mahla1993
Kevin Kukk1993
Kristjan Enn1993
Kristjan Suits1992
Kristjan Ulm1991
Martin Tamm1995
Vahur Samberk1993

PÜHALEPA SK

VKL 9. koht 2013
Peatreener: Uno Kõiv
MängijaSünniaegPikkusLisainfo
Fredi Raba1992182010 VKL meister
Allar Esko20.02.19941822012 VKL parim kolmesteviskaja
Heiki Pukk2010 VKL meister
Janar Aug27.05.1995185
Jürgen Puuri2010 VKL meister
Jürgen Ulla183
Krister Veevo10.03.1995177
Kristian Laupa26.06.1995180
Leemet Käär19931922010 VKL meister
Markus Uuskari22.04.19971842013 VKL All Star
Meelis Mikk02.12.1995184
Mihkel Einula14.07.1995190
Oskar Tikka20.05.1995183
Priidu Koppel2010 VKL meister
Priidu Tikk27.05.1995181
Risto Merimaa19941842010 VKL meister
Siim Salin10.03.1995181

Väinamere Korvpalliliiga toetajad

Väinamere Korvpalliliiga kontaktandmed
Email: info@tuulberg.ee; Aadress: Wiedemanni 15, 90503 Haapsalu;
Telefon: 50 78 595
Veebidisain: tuulberg.ee  .:.  Kõik õigused reserveeritud © 2005 tuulberg.ee