olümpiaadi järjestus

Viimati muudetud: 16.10.2019 kell 22:00.

Olümpiaadile registreerimine on alanud. Algus on 1. novembril 2019!

Koht Nimi Asutus Klass/Gr Stipend. Punkte Viktoriin Raha Varad Koefitsent
1. Betty Annette Laas Gustav Adolfi Gümnaasium 12A 328,77 2739,79 817,67 751,55 1170,57 12,00
2. Karl Renno Eesti Maaülikool IK 154,51 2575,17 1123,33 0,00 1451,84 6,00
3. Hanna Jaani Viljandi Paalalinna Kool 9B 150,71 2511,88 1045,00 0,00 1466,88 6,00
4. Raul Palk Tallinna Tehnikakõrgkool ME31 74,47 2482,28 1023,33 240,00 1218,95 3,00
5. Kevin Koik Valga Gümnaasium 12 74,45 2481,82 1128,33 0,00 1353,49 3,00
6. Enrik Lillemaa Nõo Reaalgümnaasium 10B 73,62 2453,91 1015,00 347,12 1091,79 3,00
7. Kender Sutt Tõstamaa Keskkool 12 72,21 2407,02 903,33 0,00 1503,69 3,00
8. Ivar Palk Rakvere Gümnaasium 12 70,82 2360,68 928,33 53,96 1378,39 3,00
9. Artjom Maksimtšuk Valga Gümnaasium 11M 35,38 2358,76 1000,00 662,55 696,21 1,50
10. Liisa-Lotte Pehter Ülenurme Gümnaasium 9A 35,21 2347,47 1046,67 256,18 1044,62 1,50
11. Siim Viilukas Gustav Adolfi Gümnaasium 8C 35,16 2343,91 1008,33 1335,58 0,00 1,50
12. Rasmus Laidla Valga Gümnaasium 10M 34,94 2329,56 950,00 0,00 1379,56 1,50
13. Hans Markus Kalmer Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12 34,94 2329,24 1013,33 700,00 615,91 1,50
14. Laura Hipponen Ülenurme Gümnaasium 10A 34,90 2326,92 915,00 480,00 931,92 1,50
15. Reio Laherand Haapsalu Põhikool 8B 34,81 2320,85 1090,00 962,75 268,10 1,50
16. Armo Tann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 2305,55 751,67 0,00 1553,88 0,00
17. Karl Erik Strandberg Rapla Vesiroosi Kool 9B 0,00 2297,70 980,00 500,00 817,70 0,00
18. Marlene Schwindt Läänemaa Ühisgümnaasium 10 0,00 2287,01 1045,00 1370,00 -127,99 0,00
19. Rainer Kravets Tallinna Reaalkool 12 0,00 2285,14 1018,33 0,00 1266,81 0,00
20. Liisbet Rannast Tartu Ülikool MAJ 0,00 2284,01 923,33 0,00 1360,68 0,00
21. Markus Meier Hugo Treffneri Gümnaasium 12D 0,00 2273,48 850,00 120,00 1303,48 0,00
22. Kelly Visla Viljandi Gümnaasium 11 0,00 2267,00 1045,00 1095,36 126,64 0,00
23. Jörgen Jürine Tartu Ülikool MAJ 0,00 2264,57 1030,00 570,00 664,57 0,00
24. Kristo Koger Valga Gümnaasium 11M 0,00 2255,46 908,33 269,48 1077,65 0,00
25. Mihkel Teinemaa Jakob Westholmi Gümnaasium 11 0,00 2233,37 1040,00 0,00 1193,37 0,00
26. Marlen Enok Nõo Reaalgümnaasium 10 0,00 2226,93 1023,33 0,00 1203,60 0,00
27. Mark Gerassimenko Tartu Ülikool IK 0,00 2223,33 1023,33 1200,00 0,00 0,00
28. Edvin Ess Tallinna Järveotsa Gümaasium 11 0,00 2218,33 1018,33 1200,00 0,00 0,00
29. Jürgen Kõllo Tallinna Järveotsa Gümaasium 11 0,00 2218,33 1018,33 1200,00 0,00 0,00
30. Reno Padjus Rapla Vesiroosi Kool 9 0,00 2216,25 913,33 572,87 730,05 0,00
31. Lisanne Lensment Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 2197,67 997,67 1200,00 0,00 0,00
32. Mart Sarnet Gustav Adolfi Gümnaasium 8A 0,00 2186,16 998,67 0,00 1187,49 0,00
33. Karl-Martin Krapp Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9B 0,00 2177,13 670,00 100,00 1407,13 0,00
34. Marie Kielas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9B 0,00 2172,92 928,33 417,89 826,70 0,00
35. Tanel Muusikus Valga Gümnaasium 11M 0,00 2144,08 855,00 0,00 1289,08 0,00
36. Mark Marcel Schwindt Haapsalu Põhikool 7C 0,00 2135,00 935,00 1200,00 0,00 0,00
37. Henrik Narusberg Hugo Treffneri Gümnaasium 12 0,00 2133,33 933,33 1200,00 0,00 0,00
38. Aksel Tammann Haapsalu Põhikool 8B 0,00 2124,29 895,00 975,06 254,23 0,00
39. Anton Makarov Haabersti Vene Gümnaasium 9A 0,00 2107,33 907,33 1200,00 0,00 0,00
40. Emma Vill Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 0,00 2096,69 943,33 0,00 1153,36 0,00
41. Henrik Tali Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 2082,67 882,67 1200,00 0,00 0,00
42. Meete Mari Undusk Tabasalu Ühisgümnaasium 7B 0,00 2068,33 868,33 1200,00 0,00 0,00
43. Annabel Rohtjärv Rõngu Keskkool 12 0,00 2063,34 653,33 27,95 1382,06 0,00
44. Robert Platais Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 2058,33 824,33 6,71 1227,29 0,00
45. Kris-Robin Metsoja Tabasalu Ühisgümnaasium 8A 0,00 2046,63 830,00 813,30 403,33 0,00
46. Margot Laan Ülenurme Gümnaasium 9A 0,00 2034,88 823,33 1,83 1209,72 0,00
47. Kevin Kuhi Eesti Maaülikool K 0,00 2020,29 975,00 0,00 1045,29 0,00
48. Kristi Tamberg Lääne-Viru Rakenduskõrgkool MI18KÕ 0,00 2008,33 808,33 1200,00 0,00 0,00
49. Genri-Roland Stepanjuga Rapla Vesiroosi Kool 9 0,00 2007,33 648,33 0,00 1359,00 0,00
50. Anna-Maiam Käär Tõstamaa Keskkool 12 0,00 2007,25 628,33 0,00 1378,92 0,00
51. Robin Vainlo Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 2005,64 801,67 0,00 1203,97 0,00
52. Lotta Mändla Ülenurme Gümnaasium 10 0,00 2000,00 800,00 1200,00 0,00 0,00
53. Otto Kregor Tagapere Tallinna Prantsuse Lütseum 11 0,00 1989,07 740,00 48,14 1200,93 0,00
54. Dmitri Zorin Lasnamäe Gümnaasium 8A 0,00 1958,33 758,33 1200,00 0,00 0,00
55. Anna Udras Tallinna Humanitaargümnaasium 8A 0,00 1933,33 733,33 1200,00 0,00 0,00
56. Edrin Hansen Vändra Gümnaasium 12 0,00 1933,33 733,33 1200,00 0,00 0,00
57. Karel Udras Ülenurme Gümnaasium 9A 0,00 1932,91 915,83 0,00 1017,08 0,00
58. Karl Pärtel Aasrand Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1931,31 750,00 316,62 864,69 0,00
59. Ragnar Popell Viimsi Gümnaasium 11 0,00 1917,00 717,00 1200,00 0,00 0,00
60. Arseni Karžetski Haabersti Vene Gümnaasium 9C 0,00 1913,33 713,33 1200,00 0,00 0,00
61. Külli Hiiemäe-Metsar Viljandi Gümnaasium MA 0,00 1911,59 684,33 1170,00 57,26 0,00
62. Karl Joosep Põldsepp Antsla Gümnaasium 11 0,00 1896,67 696,67 1200,00 0,00 0,00
63. Gert Milbach Tartu Ülikooli Pärnu Kolledź 1K 0,00 1895,61 535,00 0,00 1360,61 0,00
64. Gregor Suurvarik Tallinna 32. Keskkool 9A 0,00 1863,33 666,67 1080,00 116,66 0,00
65. Johannes-Aleksander Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1848,79 740,00 0,22 1108,57 0,00
66. Karel Keis Ülenurme Gümnaasium 9A 0,00 1841,69 623,33 0,00 1218,36 0,00
67. Andreas Pärn Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1840,00 640,00 1200,00 0,00 0,00
68. Romet Männi Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1833,31 523,33 103,00 1206,98 0,00
69. Markos Sadivski Rapla Vesiroosi Kool 9 0,00 1828,72 398,33 0,00 1430,39 0,00
70. Karoliina Liis Ruuto Tabasalu Ühisgümnaasium 7B 0,00 1818,33 618,33 1200,00 0,00 0,00
71. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 9A 0,00 1818,33 618,33 1200,00 0,00 0,00
72. Ramon Saluveer Gustav Adolfi Gümnaasium 9A 0,00 1787,50 587,50 1200,00 0,00 0,00
73. Andero Tuhkanen Ülenurme Gümnaasium 9A 0,00 1783,33 583,33 1200,00 0,00 0,00
74. Oliver Lõhmus Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1765,00 565,00 1200,00 0,00 0,00
75. Kertu Lille Tõstamaa Keskkool 12 0,00 1763,49 535,00 226,73 1001,76 0,00
76. Raiko Pärtel Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1762,70 595,00 97,80 1069,90 0,00
77. Kahru Männik Ülenurme Gümnaasium 9A 0,00 1752,07 700,00 320,89 731,18 0,00
78. Andren Kaju Ülenurme Gümnaasium 9A 0,00 1740,00 540,00 1200,00 0,00 0,00
79. Kersti Veinšteins Tõstamaa Keskkool 12 0,00 1725,17 510,00 700,00 515,17 0,00
80. Priti Tiits Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1700,00 500,00 1200,00 0,00 0,00
81. Kardo Maadre Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž EPJIK 0,00 1673,68 423,33 0,00 1250,35 0,00
82. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1670,11 383,33 9,30 1277,48 0,00
83. Oskar Tallo Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1668,04 240,00 200,00 1228,04 0,00
84. Rahel Tohver Rapla Vesiroosi Kool 9 0,00 1663,79 417,67 680,00 566,12 0,00
85. Toomas Meier Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1654,95 478,33 623,18 553,44 0,00
86. Henrik Jõesalu Saku Gümnaasium 11R 0,00 1644,99 418,33 80,00 1146,66 0,00
87. Gerda Torim Ülenurme Gümnaasium 10A 0,00 1640,00 440,00 1200,00 0,00 0,00
88. Vivian Tamm Eesti Mereakadeemia KV21 0,00 1633,33 433,33 1200,00 0,00 0,00
89. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 8A 0,00 1618,33 418,33 1200,00 0,00 0,00
90. Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium 10 0,00 1562,87 368,33 1154,09 40,45 0,00
91. Otto Ermann Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1561,29 353,33 1011,41 196,55 0,00
92. Mike Fuchs Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1556,67 356,67 1200,00 0,00 0,00
93. Henry Rosin Ülenurme Gümnaasium 10 0,00 1550,00 350,00 1200,00 0,00 0,00
94. Siim Kokkota Hugo Treffneri Gümnaasium 12 0,00 1513,33 313,33 1200,00 0,00 0,00
95. Erich Pullerits Jõhvi Gümnaasium 10A 0,00 1500,00 300,00 1200,00 0,00 0,00
96. Joonas Kask Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1436,41 67,67 250,00 1118,74 0,00
97. Tom Kalde Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1417,67 217,67 1200,00 0,00 0,00
98. Brita Pärna Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1416,67 216,67 1200,00 0,00 0,00
99. Jan Erik Enok Vändra Gümnaasium 12 0,00 1414,35 280,00 0,00 1134,35 0,00
100. Marti Puhkan Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1409,25 50,00 0,00 1359,25 0,00
101. Roomet Juht Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1378,08 200,00 800,00 378,08 0,00
102. Rene Rande Rapla Vesiroosi Kool 9B 0,00 1250,02 0,00 800,00 450,02 0,00
103. Gustav Selirand Tallinna Toomkool 6 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
104. Markus Rüsse Rapla Vesiroosi Kool 9B 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
105. Nele-Eliise Runthal Tõstamaa Keskkool 12 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
106. Anne-Marie Kottise Tartu Ülikool ARSTIK 0,00 1170,00 0,00 1770,00 -600,00 0,00
107. Aavo Mumm Kadrina Keskkool 10RETE 0,00 9,95 9,95 0,00 0,00 0,00
108. Peeter Tarvas Tallinna 32. keskool 12 0,00 3,23 3,23 0,00 0,00 0,00
109. Oliver Kongo Gustav Adolfi Gümnaasium 8C 0,00 1,00 1,00 0,00 0,00 0,00
110. Ringo Vainlo Tallinna Tehnikakõrgkool 4 0,00 1,00 1,00 0,00 0,00 0,00
111. Alo Konist Rakvere Reaalgümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
112. Anu Aleksejev Lääne-Viru Rakenduskõrgkool SOTST 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
113. Gert Gentalen Tallinna Teeninduskool KK17-KE 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
114. Hannes Vau Gustav Adolfi Gümnaasium 9 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
115. Henry-Gerret Grüning Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 10TH 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
116. Jelena Tjurina-Luzanova Lääne-Viru Rakenduskõrgkool MA18 K2 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
117. Juzef-Artur Snigurski Haapsalu Põhikool 9 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
118. Kaarel Eelmäe Loksa Gümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
119. Karl-Kristjan Karu Viljandi Gümnaasium IMA 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
120. Kristo Felman Haapsalu Põhikool 7a 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
121. Kristofer Andres Haapsalu Põhikool 7B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
122. Liisbeth Jõesaar Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
123. Markus Meresma Tallinna 21. Kool 12A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
124. Martin Oksa Viljandi Gümnaasium IMA 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
125. Olari Nebokat Tallinna Majanduskool TU169 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Koht Nimi Asutus Klass/Gr Stipend Punkte Viktoriin Raha Varad Koefitsent
1. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 182,88 1524,02 124,02 1400,00 0,00 12,00
2. Annabel Rohtjärv Tallinna Tehnikakõrgkool Teenusmaj. Inst. AJ11/21 91,37 1522,85 122,85 1400,00 0,00 6,00
3. Hanna Jaani Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium 10B 91,37 1522,85 122,85 1400,00 0,00 6,00
4. Erik Tuisk Gustav Adolfi Gümnaasium 9C 45,51 1517,00 117,00 1400,00 0,00 3,00
5. Karl Renno Eesti Maaülikool MMFJ2 45,51 1517,00 117,00 1400,00 0,00 3,00
6. Raul Palk Tallinna Tehnikakõrgkool ME51/61 45,51 1517,00 117,00 1400,00 0,00 3,00
7. Henri Ljaš Rakvere Gümnaasium 8C 42,21 1407,02 7,02 1400,00 0,00 3,00
8. Sander Juurik Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9B 42,21 1407,02 7,02 1400,00 0,00 3,00
9. Mathias Mittau Tallinna 21. Kool 10B 21,02 1401,17 1,17 1400,00 0,00 1,50
10. Aksel Tammann Haapsalu Põhikool 9B 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
11. Andreas Pärn Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
12. Andreas Tähnas Gustav Adolfi Gümnaasium 10C 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
13. Anna Milena Linder Gustav Adolfi Gümnaasium 9C 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
14. Armo Tann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
15. Arti Raudvassar Nõo Reaalgümnaasium 11B 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
16. Artjom Maksimtšuk Valga Gümnaasium 12M 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
17. Berit Puru Rapla Vesiroosi Kool 9 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
18. Berit Vahter Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
19. Eliise Mändmets Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
20. Elvis Roog Tallinna Tehnikakõrgkool ÄJ11/21 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
21. Enrik Lillemaa Nõo Reaalgümnaasium 11B 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
22. Frances Fuchs Rapla Vesiroosi Kool 9C 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
23. Gert Ringvee Tallinna Järveotsa Gümnaasium 10 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
24. Gerte Visnu Rapla Vesiroosi Kool 8b 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
25. Hanna Tali Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
26. Hans-Kristjan Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
27. Harles Urviste Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
28. Harriet Piirmets Rapla Vesiroosi Kool 9 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
29. Hedvig Annast Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8A 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
30. Henriette Sülluste Tallinna Ülikool 3K 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
31. Henrik Jõesalu Saku Gümnaasium 12RE 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
32. Jaan-Markus Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
33. Johanna Tammist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
34. Johannes-Aleksander Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
35. Kaarel Välb Rapla Vesiroosi Kool 9B 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
36. Kadri Pahtma Tartu Forseliuse Kool 9A 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
37. Kaisa Kriisa Võru Kreutzwaldi Kool 9C 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
38. Kaur Karjus Nõo Reaalgümnaasium 11B 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
39. Kenri Tops Jakob Westholmi Gümnaasium 12 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
40. Kerstin Kajar Rakvere Gümnaasium 12 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
41. Kertu Viltok Rapla Vesiroosi Kool 9 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
42. Kristiin Talviste Rapla Vesiroosi Kool 9A 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
43. Kristjan Volmer Rapla Vesiroosi Kool 9C 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
44. Kärt Pärnat Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8B 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
45. Marcus Jürimäe Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
46. Marcus Sadõhov Rapla Vesiroosi Kool 9B 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
47. Marie Kielas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
48. Markus Mutli Rapla Vesiroosi Kool 9 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
49. Martin Palmiste Viljandi Gümnaasium IIIMA 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
50. Rainer Kravets Aalto University School of Business 1 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
51. Rasmus Kork Rõngu Keskkool 9 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
52. Rasmus Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
53. Reimo-Taavi Lõbu TTÜ Tartu kolledž IK 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
54. Reio Laherand Haapsalu Põhikool 9B 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
55. Rico Ojasalu Rapla Vesiroosi Kool 9A 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
56. Tanel Muusikus Valga Gümnaasium 12M 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
57. Thomas Samuel Berg Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 21,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 1,50
58. Rihhard Kuld Krootuse Põhikool 9 0,00 8,19 8,19 0,00 0,00 0,00
59. Laura Hipponen Ülenurme Gümnaasium 11A 0,00 5,85 5,85 0,00 0,00 0,00
60. Kristjan Sireli Tõstamaa Keskkool 12 0,00 1,17 1,17 0,00 0,00 0,00
61. Anette Ojarand Krootuse Põhikool 9 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
62. Annika Paalberg Tõstamaa Keskkool 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
63. Cris Sten Kutti Jüri gümnaasium 9B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
64. Emma Kaidro Krootuse Põhikool 9 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
65. Evelin Oraka Krootuse Põhikool 9 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
66. Gerda Torim Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
67. Heliine Gurjanov Tõstamaa Keskkool 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
68. Ingelia Arak Ülenurme Gümnaasium 10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
69. Joosep Jagomägi Jaan Poska Gümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
70. Kaspar Medvetski Ülenurme Gümnaasium 11B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
71. Kasper Suur Ülenurme Gümnaasium 9 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
72. Keily Kerem Tõstamaa Keskkool 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
73. Kertu Kork Nõo Reaalgümnaasium 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
74. Kevin Djakonov Haapsalu Põhikool 7F 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
75. Kärt Hüva Viljandi Gümnaasium I MA 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
76. Loola Jõks Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
77. Lotta Mändla Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
78. Manfred Kukk Ülenurme Gümnaasium 9 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
79. Markus Kõiv Krootuse Põhikool 9 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
80. Markus Veemaa Ülenurme Gümnaasium 10B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
81. Mihkel Markus Miks Ülenurme Gümnaasium 10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
82. Niklas-Jaakko Petrelius Tõstamaa Keskkool 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
83. Polina Sergejeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
84. Romily Klauzer Ülenurme Gümnaasium 10A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
85. Saskia Mürk Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
86. Sirli Siret Sepping Ülenurme Gümnaasium 10B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
87. Snezhana Belyankina Jõhvi Gümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
88. Stenar Fedulajev Tõstamaa Keskkool 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

Olümpiaad 2019 parimad